Med inspirasjon fra söta bror
Nina i Fredrikstad elsker den svenske, landlige interiørstilen, og reiser flere ganger i året til Gøteborg og vestkysten.
Veggen er malt med Butinox Premium matt i fargen 5965 Lys Dijon. Dette er en dempet gultone eller en beige med mye gult i, det kommer litt an på øyet som ser og lyset som treffer. Den passer perfekt til denne stilen, og er en rolig start om du er inspirert til å ta inn mer gult i interiøret. – Lys Dijon var en helt ny farge for oss, forteller Nina. Vi ønsket oss et lysere og varmere kjøkken, og ble veldig positivt overrasket. Den løftet rommet og ga en hyggelig atmosfære. Jeg er inspirert av fargebruk i gamle, franske kjøkken, og denne fargen minner meg om det.
Gulvet er malt med TreStjerner gulvmaling i fargen 5916 Klassisk Hvit.
Nina henter masse inspirasjon fra Krickelin, en svensk influenser. Marie Olsen Nylander er også en evig superhelt når det kommer til interiør. Den franske og svenske countrystilen er også noe hun blir mer og mer glad i. Du finner Nina på Instagram under navnet @Wilhelmines_
Legg igjen en kommentar
Du vil kanskje også lese
Legg igjen en kommentar