Palett Lysaker: Puddertoner på soverommene

En deilig, pudret tilværelse, men vi lover uten filter! Se de fantastisk lekre fargene som er brukt på soverommene i dette huset på Lysaker.
Tidsriktig og klassisk. Bli med inn å se de fire lyse naturtonene som utgjør basen for en nyrenovert enebolig på Lysaker i Oslo. På Lysaker bor familien som akkurat har blitt tre, og som akkurat har kjøpt seg egen enebolig. De er en familie som er glad i å pusse opp og lage ting, som liker å skape noe av gjenbruk og gamle møbler.
Gjennom flere innlegg skal vi gå fra «rom for rom» i eneboligen som er malt i det vi har valgt å kalle «Palett Lysaker». Paletten består av fire naturtoner. Dempede, nedtonede farger som innbyr til hygge og ro og kan implementeres i ethvert hjem.



Både tak, vegger og listverk er malt med vår effektive kombinasjonsmaling Butinox Premium matt. Det er vår matteste maling, og siden den fungerer å godt på både vegg, panel og list skaper den både sømløse uttrykk og en effektiv malerunde for den som tar jobben! Butinox Premium Matt passer til alle rom og er ekstra vaskbar.



Legg igjen en kommentar
Du vil kanskje også lese
Legg igjen en kommentar